سوالات متداول (FAQ)


۱- حداقل و حداکثر خرید مشتری از اکسیرپرو چقدر است؟

حداقل خرید وبمانی، پرفکت مانی و کد وکس 1 دلار، 0.01 ایتریوم و 0.005 بیتکوین می باشد.

حداکثر خرید می تواند تا سقف موجوی باشد.


۲- حداقل و حداکثر فروش مشتری به اکسیرپرو چقدر است؟

حداقل فروش وبمانی، پرفکت مانی و کد وکس 1 دلار، 0.025 ایتریوم و 0.0025 بیتکوین می باشد.

حداکثر فروش وبمانی، پرفکت مانی و کد وکس 5000 دلار، 10 ایتریوم و 2 بیتکوین می باشد. برای تعداد بیشتر با ما تماس بگیرید تا هماهنگی انجام پذیرد.


۳- حداکثر سقف خرید ریالی روزانه چقدر است؟

هر مشتری تایید شده می تواند روزانه تا سقف 1500000 تومان خرید داشته باشد. این سقف به تدریج و با درخواست مشتری قابل افزایش است.


۴- آیا مشتری می تواند با کارت بانکی پدر، مادر، برادر یا کلا با کارت بانکی دیگران از اکسیرپرو خرید کند؟

خیر به هیچ وجه. استفاده از کارت بانکی دیگران به طور اتوماتیک توسط سیستم چک می شود و ریال واریزی تا تعیین تکلیف در مراجع قضایی نزد ما مسدود خواهد ماند و یا به صلاحدید اکسیرپرو، با کسر کارمزد انتقال، به همان کارت فرستنده برگشت خواهد خورد. مشتری فقط می تواند از کارت بانکی به نام خود که توسط سایت تایید شده، برای خرید استفاده کند.


۵- آیا اکسیرپرو نماینده رسمی وبمانی است؟

بله. ما اجازه صدور اینیشیال پاسپورت وبمانی را برای مشتریان داریم. برای توضیحات کامل به لینک زیر بروید:
صدور پاسپورت وبمانی


۶- آیا بدون ثبت نام می توان از خدمات اکسیرپرو استفاده کرد؟
خیر. کاربر پس از ثبت نام اولیه و تایید ایمیل و شماره همراه خود می تواند عملیات فروش به سایت را انجام دهد. برای سرویس خرید آنلاین از سایت حتما باید مراحل احراز هویت و ثبت حساب و کارت بانکی خود را انجام دهد.


۷- بعد از خرید از اکسیرپرو، چه زمانی رمزارز یا ارز الکترونیکی مشتری تحویل می گردد؟
همان لحظه! خرید وبمانی، پرفکت مانی، کد وکس و بیت کوین آنی، لحظه ای و اتوماتیک است و به محض خرید به حساب مشتری واریز می گردد. بنابراین مشتریان محترم در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته می توانند از اکسیرپرو خرید آنلاین داشته باشند. فقط خرید ایتریوم به دلیل عدم پشتیبانی فنی پلتفرم خود در پرداخت آنلاین، فعلا به صورت دستی و در عرض چند ساعت اداری پردازش خواهد شد.


۸- بعد از فروش به اکسیرپرو، تسویه حساب ریالی چه مدت به طول می انجامد؟

سعی اکسیر پرو براین است که زیر یک ساعت با مشتریان تسویه کند. ولی با توجه به شرایط بانکی بهتر است بازه چند ساعت اداری تا حداکثر یک روز کاری را مدنظر قرار دهید. اگر مشتری حساب ریالی و شماره شبایی غیر از بانک ملت معرفی کند، با عنایت به ساعت 15:30 تسویه پایا در روزهای کاری، ممکن است تسویه حساب مشتری به روز کاری بعد موکول شود.


۹- پیامک حاوی کد فعالسازی را دریافت نمی کنم. راه حل چیست؟

ممکن است به دلیل غیر فعال کردن دریافت پیامکهای تبلیغاتی، اس ام اس های اکسیرپرو را نیز دریافت نکنید. کافیست با موبایل خود با یکی از تلفنهای همراه ما در صفحه تماس با ما، تماس بگیرید تا همکاران ما شماره همراه شما را به صورت دستی فعال کنند.


۱۰- آیا خرید از اکسیرپرو کارمزد دارد؟

برای خریدهای خرد بله. ما ناگزیر به دریافت کارمزد برای مبالغ خرد هستیم تا بتوانیم هزینه های سرباری تحمیل شده به سیستم را برای پردازش عملیات خرد پوشش دهیم. این کارمزدها ناچیز و به شرح زیر می باشند:
برای خریدهای کمتر از 5$ وبمانی، پرفکت مانی و کد وکس و برای خرید کمتر از 0.03 ایتریوم و برای خرید کمتر از 0.003 بیتکوین، مبلغ 5000 تومان درنظر گرفته شده است.